Direct contact, bel nu:

Aster

Elektrische poortopener sier

Elektrische poortopener Aster

Informatie

Uw sierpoorten automatiseren? De Aster is de oplossing die u zoekt. Snelle en eenvoudige installatie. Geschikt voor de meest beperkte bevestigingsruimte, dankzij de compacte uitvoering. Ontgrendelingssysteem is beveiligd met gecodeerde sleutel.

ModelVersieBreedte poort
KIT ASTER 3 230 V Tot 4 meter
KIT ASTER 4 230 V Tot 5 meter
KIT ASTER 5 230 VVanaf 5 meter

Elektrische poortopener pakket

Onze elektrische poortopener sets worden compleet geleverd met:

  • 2x motorarm
  • Fotocellen
  • Beveiligingslichten
  • Twee handzenders
  • Antenne

Prijzen

ModelPrijs
KIT ASTER 3 € 699,00
KIT ASTER 4 € 749,00
KIT ASTER 5€ 799,00

Onze bezorgservice

Heeft u een hekwerk bij ons gekocht? U kunt ervoor kiezen om hem op te halen bij een van onze filialen. Een nog betere optie is de thuisbezorgservice van Hekwereld. Met de thuisbezorgservice bespaart u een hoop tijd. daarnaast heeft u ook de garantie dat de materialen compleet en onbeschadigd hun bestemming bereiken. Klanttevredenheid staat bij ons hoog in het vaandel, wij verpakken uw nieuwe hekwerk met de hoogste zorg.

Ons brede assortiment aan hekwerk

Gratis afhalen

Liever uw bestelde materialen zelf op halen? Dat is mogelijk. Belangrijk is dat u contact opneemt om een afspraak te maken en uw bus/aanhanger opmeten. Zo bent u 100% zeker dat alles past. Het is ook van belang dat u voldoende aanwezige bindmateriaal meeneemt, zoals spanbanden.

Heeft u hulp nodig?

Komt u er niet uit of heeft u een vraag ? Neem dan gerust even contact met ons op.

Al onze prijzen zijn excl. 21% btw -|- wijzigingen en typefouten voorbehouden!